MIELI KOLEGOS,

Mes norime pakviesti jus dalyvauti Atvirų Biofizikos paskaitų renginyje, kuris vyks spalio 15 d. pasinaudojant Teams platforma. Kviestiniai pranešėjai paskaitų metu gyvai pristatys biofizikinių tyrimų aktualijas.   

Sekite informaciją apie tikslią programą ir klausytojų prisijungimo galimybes.

Konferencijos organizacinio komiteto vardu, Prof. Saulius Bagdonas


Nuoširdžiai kviečiame visus dalyvius ir svečius į 2th Baltic Biophysics (2th BBC2020) konferenciją. Be to, Tuo pat metu vyks ketvirtasis Lietuvos biofizikų draugijos susitikimas.  

Pirmoji Baltic Biophysics konferencija vyko Vytauto Didžiojo universitete 2018 metais Kaune. Tuo metu ši konferencija organizuota entuziastingų Lietuvos biofizikų draugijos narių kartu su kolegomis iš Latvijos ir Lenkijos. Tuometinis konferencijos pagrindinis tikslas buvo suburti biofizikinius tyrimus atliekančius mokslininkus iš Baltijos regiono. Pabrėžtina, kad šitokių mokslinių tyrimų problematika dažnai yra tarpdisciplininė.

Praėjusios konferencijos metu pranešėjai iš JK, Danijos, Vokietijos, Švedijos ir kaimyninių šalių dalinosi savo žiniomis ir patirtimi biomolekulių sąveikos, fotosintezės, biovaizdinimo ir diagnostinių taikymų, neuromokslų ir biosensorių vystymo srityse.

Šį kartą konferencija persikelia į Vilnių ir vyks Spalio 15 -16 dienomis Fizinių ir technologijos mokslų centre (FTMC), kuris kartu su Vilniaus universiteto Gamtos mokslų centru sudaro mokslinių tyrimų centrą “Santakos slėnis”. Tikimės, kad atvira, šilta ir kūrybinga konferencijos aplinka kartu su realiomis mokslinėmis diskusijomis našiai prisidės prie Baltijos ir kitų šalių biofizikų bendruomenės sustiprinimo ir tarptautinio bendradarbiavimo.   

Kviečiame tyrėjus dalyvauti šiame įtraukiame renginyje, kuriame bus tiek atliekamų tyrimų pristatymai, tiek tarpdiscipliniškumo galimybes biofizikiniuose tyrimuose parodančios paskaitos plačiai visuomenei ir mokslininkams.

Išankstinė santraukų registracija prasidės nuo gegužės 31 dienos. Konferencijos mokestis 50 eurų. Studentams šis mokestis sumažintas iki 25 eurų. Be to specialios nuolaidos taikomos Lietuvos Biofizikų draugijos nariams.

Konferencijos organizacinio komiteto vardu

Prof. Saulius Bagdonas